Вітаю Вас бомж | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум OlaSuNnY » Дружба » Шкільна дружба
Шкільна дружба
NaStAsSiAДата: Середа, 27.02.2008, 23:06 | Повідомлення # 1
БоТаНччЕг
Група: модери
Повідомлень: 187
Репутація: 11
Статус: Offline
Чи надовго вона ? Чи можливо на вашу думку зберегти її і після закінчення школи ?
 
UGOFFДата: П`ятниця, 29.02.2008, 01:13 | Повідомлення # 2
дупло
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Репутація: 7
Статус: Offline
Це зараз дуже актуальне питання для мене. До закінчення школи залишилось всього нічого...І дуже жаль закінчувати все це. саме через те, що знаю: такого вже не буде. Ми порозлітаємось хто куди...в кожного почнеться своє життя...і зберегти дружбу буде дуже нелегко...просто все це почне забуватись і набувати все меншого значення... sad

 
YanetДата: П`ятниця, 29.02.2008, 16:49 | Повідомлення # 3
олень
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 6
Статус: Offline
Скажу вам з власного досвіду... в принципі можна,...але половину дня ви проводитимете в універі, а там з"являться нові друзі...і пішло-поїхало... Та не факт, що із шкльними ви перестанетет спілкуватися, просто набагато менше(( Але є ще один виняток, якщо ви будете з деякими шкільними друзями вчитися в одному універі, чи ще навіть краще, на одному факу,то продовження дружби тут навіть дуже реальне!!! Я от підтримую відносини з своїми шкільними друзями та не так тісно, бо і в інституті є свої друзі, і особисте життя. Як не прикро, але це гірка правда життя...Тому не буду вас обнадіювати, що шкільна дружба вічна....Ні, не вічна, як і будь яке явище внашому житті!!! Але усе в майбутньому залежить від вас!!! wink

I hope, I will, I try
 
Lady-c@tДата: Середа, 09.04.2008, 21:49 | Повідомлення # 4
Просвітлений
Група: Пользователи
Повідомлень: 351
Репутація: 11
Статус: Offline
Всі кажуть що така дружба не зберігається після закінчення школи....я особисто незнаю чи це правда,так як ще вчуся в школі... Дальше буде видно! smile smile smile smile smile smile smile smile smile

 
ТаНюХа:)Дата: Середа, 09.04.2008, 22:18 | Повідомлення # 5
БоТаНччЕг
Група: Пользователи
Повідомлень: 207
Репутація: 11
Статус: Offline
ну така дружба може продовжитися напевно тільки тоді ,якщо у вас одне коло друзів,але таке рідко буває...бо останнім часом багато хто закінчує школу поступають не в Тернополі

 
Converse_GreyДата: Неділя, 25.05.2008, 16:24 | Повідомлення # 6
олень
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 1
Статус: Offline
мені байдуже. у мене нема шкільних друзів. ті, хто мені друзі - нас об"єднує не школа, а цілком інші речі.

I don't wanna live in paradise. It's fuckin' boring.
 
Форум » Форум OlaSuNnY » Дружба » Шкільна дружба
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

  OlaSuNnY   Головна   Реєстрація   Вхід  
Пошук

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2024